درمانکده
دکتر سید حمیدرضا مرتضوی

دکتر سید حمیدرضا مرتضوی

تهران
4.9
75 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر سید حمیدرضا مرتضوی

مطب بلوار مرزداران

بلوار مرزداران - حدفاصل آریافر و سرسبز - جنب بانک شهر - پلاک 80 - طبقه 2 - واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر سید حمیدرضا مرتضوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید حمیدرضا مرتضوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید حمیدرضا مرتضوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید حمیدرضا مرتضوی چیست؟

دکتر سید حمیدرضا مرتضوی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید حمیدرضا مرتضوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید حمیدرضا مرتضوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید حمیدرضا مرتضوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید حمیدرضا مرتضوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید حمیدرضا مرتضوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید حمیدرضا مرتضوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید حمیدرضا مرتضوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید حمیدرضا مرتضوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید حمیدرضا مرتضوی

دکتر سید حمیدرضا مرتضوی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به شماره نظام پزشکی 42802 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 11 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید حمیدرضا مرتضوی: بلوار مرزداران - حدفاصل آریافر و سرسبز - جنب بانک شهر - پلاک 80 - طبقه 2 - واحد 5

تجربه دکتر سید حمیدرضا مرتضوی

دکتر سید حمیدرضا مرتضوی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید حمیدرضا مرتضوی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید حمیدرضا مرتضوی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر