درمانکده
دکتر ارسلان مهدی پور

دکتر ارسلان مهدی پور

تهران
4.9
71 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ارسلان مهدی پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ارسلان مهدی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ارسلان مهدی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ارسلان مهدی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ارسلان مهدی پور چیست؟

دکتر ارسلان مهدی پور متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر ارسلان مهدی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ارسلان مهدی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ارسلان مهدی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ارسلان مهدی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ارسلان مهدی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ارسلان مهدی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ارسلان مهدی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ارسلان مهدی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ارسلان مهدی پور

دکتر ارسلان مهدی پور متخصص چشم به شماره نظام پزشکی 19540 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 34 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر ارسلان مهدی پور

دکتر ارسلان مهدی پور متخصص چشم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ارسلان مهدی پور مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ارسلان مهدی پور متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر