نوبت دهی دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش  متخصص پوست و مو

دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش

متخصص پوست و مو
شماره نظام پزشکی : 15433
تجربه 39سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش چقدر است؟

دربارۀ دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش

دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 39 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 15433 هستند. آدرس مطب دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش تهران است. شما میتوانید از دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش

دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش دارای مدرک متخصص پوست و مو و دارای برد تخصصی پوست و مو هستند. دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 14 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 13 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میر ابوالقاسم فیض بخش متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.