نوبت دهی دکتر سید هادی حسینی سعادت  متخصص داخلی

دکتر سید هادی حسینی سعادت

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 122884
تجربه 6سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید هادی حسینی سعادت را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید هادی حسینی سعادت نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید هادی حسینی سعادت چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید هادی حسینی سعادت چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید هادی حسینی سعادت مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید هادی حسینی سعادت رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید هادی حسینی سعادت نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید هادی حسینی سعادت چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید هادی حسینی سعادت

دکتر سید هادی حسینی سعادت متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید هادی حسینی سعادت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 122884 هستند. آدرس مطب دکتر سید هادی حسینی سعادت تهران است. شما میتوانید از دکتر سید هادی حسینی سعادت خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید هادی حسینی سعادت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید هادی حسینی سعادت

دکتر سید هادی حسینی سعادت دارای مدرک متخصص داخلی هستند. دکتر سید هادی حسینی سعادت در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 2 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 2 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید هادی حسینی سعادت متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.