درمانکده
دکتر طاهره محقق

دکتر طاهره محقق

تهران
4.8
51 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر طاهره محقق

مطب میدان ونک

میدان ونک، نبش ملاصدرا، ساختمان شماره 3، طبقه 2، واحد 12

هنوز بیمارهای دکتر طاهره محقق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر طاهره محقق

gallery-316
gallery-317
gallery-318
gallery-319
gallery-321
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر طاهره محقق نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر طاهره محقق، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر طاهره محقق چیست؟

دکتر طاهره محقق متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر طاهره محقق چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر طاهره محقق را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر طاهره محقق مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر طاهره محقق در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر طاهره محقق رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر طاهره محقق مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر طاهره محقق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهره محقق با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر طاهره محقق

دکتر طاهره محقق متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر طاهره محقق یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 49875 هستند. آدرس مطب دکتر طاهره محقق میدان ونک، نبش ملاصدرا، ساختمان شماره 3، طبقه 2، واحد 12 است. شما میتوانید از دکتر طاهره محقق خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر طاهره محقق 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر طاهره محقق جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر طاهره محقق

دکتر طاهره محقق دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر طاهره محقق مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر طاهره محقق متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر