درمانکده
دکتر محمدرضا کیانی

دکتر محمدرضا کیانی

تهران
4.7
12 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر محمدرضا کیانی

مطب تهران

تهران، سعادت آباد، بلوار سرو، بین میدان کاج و شهرداری، پلاک 35، طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا کیانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا کیانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا کیانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا کیانی چیست؟

دکتر محمدرضا کیانی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا کیانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا کیانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا کیانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا کیانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا کیانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا کیانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا کیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا کیانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدرضا کیانی

دکتر محمدرضا کیانی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا کیانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 76624 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا کیانی تهران، سعادت آباد، بلوار سرو، بین میدان کاج و شهرداری، پلاک 35، طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا کیانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا کیانی 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا کیانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا کیانی

دکتر محمدرضا کیانی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا کیانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا کیانی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر