درمانکده
دکتر پوراندخت محمدحسینی

دکتر پوراندخت محمدحسینی

تهران
5
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پوراندخت محمدحسینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پوراندخت محمدحسینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پوراندخت محمدحسینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پوراندخت محمدحسینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پوراندخت محمدحسینی چیست؟

دکتر پوراندخت محمدحسینی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر پوراندخت محمدحسینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پوراندخت محمدحسینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پوراندخت محمدحسینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پوراندخت محمدحسینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پوراندخت محمدحسینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پوراندخت محمدحسینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پوراندخت محمدحسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پوراندخت محمدحسینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پوراندخت محمدحسینی

دکتر پوراندخت محمدحسینی متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 21675 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 32 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر پوراندخت محمدحسینی

دکتر پوراندخت محمدحسینی متخصص پوست و مو است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر پوراندخت محمدحسینی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر پوراندخت محمدحسینی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر