نوبت دهی دکتر پوراندخت محمدحسینی  متخصص پوست و مو

دکتر پوراندخت محمدحسینی

متخصص پوست و مو
شماره نظام پزشکی : 21675
تجربه 32سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر پوراندخت محمدحسینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر پوراندخت محمدحسینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پوراندخت محمدحسینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پوراندخت محمدحسینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پوراندخت محمدحسینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پوراندخت محمدحسینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پوراندخت محمدحسینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پوراندخت محمدحسینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر پوراندخت محمدحسینی

دکتر پوراندخت محمدحسینی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پوراندخت محمدحسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 32 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 21675 هستند. آدرس مطب دکتر پوراندخت محمدحسینی تهران است. شما میتوانید از دکتر پوراندخت محمدحسینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پوراندخت محمدحسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پوراندخت محمدحسینی

دکتر پوراندخت محمدحسینی دارای مدرک متخصص پوست و مو و دارای برد تخصصی پوست و مو هستند. دکتر پوراندخت محمدحسینی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 1 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 1 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پوراندخت محمدحسینی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.