درمانکده
دکتر عبدالله بهرامی

دکتر عبدالله بهرامی

تهران
4.8
4 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ اسفند ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ اسفند ساعت 19:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر عبدالله بهرامی

مطب تهرانسر غربی

تهرانسر غربی - شهرک استقلال - بلوار دکتر عبیدی - روبروی درمانگاه شهید صنیع خانی - جنب داروخانه ی دکتر قلبیرند

هنوز بیمارهای دکتر عبدالله بهرامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالله بهرامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالله بهرامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالله بهرامی چیست؟

دکتر عبدالله بهرامی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالله بهرامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالله بهرامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالله بهرامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالله بهرامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالله بهرامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالله بهرامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالله بهرامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالله بهرامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عبدالله بهرامی

دکتر عبدالله بهرامی متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 117739 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر عبدالله بهرامی: تهرانسر غربی - شهرک استقلال - بلوار دکتر عبیدی - روبروی درمانگاه شهید صنیع خانی - جنب داروخانه ی دکتر قلبیرند

تجربه دکتر عبدالله بهرامی

دکتر عبدالله بهرامی متخصص قلب و عروق است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر عبدالله بهرامی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالله بهرامی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر