درمانکده
دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی

تهران
4.4
29 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فریبا هندسی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فریبا هندسی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فریبا هندسی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فریبا هندسی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فریبا هندسی چیست؟

دکتر فریبا هندسی فلوشیپ عروق (واریس) هستند.

زودترین نوبت دکتر فریبا هندسی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فریبا هندسی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فریبا هندسی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فریبا هندسی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فریبا هندسی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فریبا هندسی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فریبا هندسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریبا هندسی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی فلوشیپ عروق (واریس) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فریبا هندسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 62355 هستند. آدرس مطب دکتر فریبا هندسی تهران است. شما میتوانید از دکتر فریبا هندسی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فریبا هندسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی دارای مدرک فلوشیپ عروق (واریس) و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فریبا هندسی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فریبا هندسی فلوشیپ عروق (واریس) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر