درمانکده
دکتر ابوالفضل عباس زاده

دکتر ابوالفضل عباس زاده

تهران
4.7
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

172,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:30
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب دکتر ابوالفضل عباس زاده

مطب تهران

تهران - میدان ونک - ابتدای حقانی - ساختمان پزشکان تخصصی و فوق تخصصی ۷۲ ونک - واحد ۲۰۳

هنوز بیمارهای دکتر ابوالفضل عباس زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابوالفضل عباس زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابوالفضل عباس زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابوالفضل عباس زاده چیست؟

دکتر ابوالفضل عباس زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر ابوالفضل عباس زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابوالفضل عباس زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابوالفضل عباس زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابوالفضل عباس زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابوالفضل عباس زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابوالفضل عباس زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل عباس زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل عباس زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ابوالفضل عباس زاده

دکتر ابوالفضل عباس زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالفضل عباس زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 86436 هستند. آدرس مطب دکتر ابوالفضل عباس زاده تهران - میدان ونک - ابتدای حقانی - ساختمان پزشکان تخصصی و فوق تخصصی ۷۲ ونک - واحد ۲۰۳ است. شما میتوانید از دکتر ابوالفضل عباس زاده خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ابوالفضل عباس زاده 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ابوالفضل عباس زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالفضل عباس زاده

دکتر ابوالفضل عباس زاده دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابوالفضل عباس زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالفضل عباس زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر