درمانکده
دکتر مهدی امیری

دکتر مهدی امیری

تهران
4.0
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر مهدی امیری

مطب شهرک گلستان (راه آهن)

شهرک گلستان (راه آهن) - خیابان هاشم زاده - بلوار اقاقیا - پلاک 94 - ساختمان پزشکان اقاقیا

مطب نوبنیاد

نوبنیاد - بزرگراه صیاد شیرازی - خیابان صنایع (فخری زاده) - نرسیده به خیابان لنگری - پلاک 30 - واحد 303

هنوز بیمارهای دکتر مهدی امیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی امیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی امیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی امیری چیست؟

دکتر مهدی امیری متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی امیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی امیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی امیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی امیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی امیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی امیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی امیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی امیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهدی امیری

دکتر مهدی امیری متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی امیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 122388 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی امیری شهرک گلستان (راه آهن) - خیابان هاشم زاده - بلوار اقاقیا - پلاک 94 - ساختمان پزشکان اقاقیا و نوبنیاد - بزرگراه صیاد شیرازی - خیابان صنایع (فخری زاده) - نرسیده به خیابان لنگری - پلاک 30 - واحد 303 است. شما میتوانید از دکتر مهدی امیری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهدی امیری 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهدی امیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی امیری

دکتر مهدی امیری دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی امیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی امیری متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر