درمانکده
دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی

تهران
4.3
21 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:30

آدرس مطب دکتر حمید وحیدی

مطب یوسف آباد

یوسف آباد - خیابان فتحی شقاقی - بین بیستون و چهلستون - مجتمع پزشکی شقایق - طبقه 2

مطب میدان ونک

میدان ونک - خیابان ولیعصر شمالی - خیابان دامن افشار - پلاک 56 - طبقه همکف - درمانگاه تخصصی پوست، مو و زیبایی کوروش

هنوز بیمارهای دکتر حمید وحیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمید وحیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمید وحیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمید وحیدی چیست؟

دکتر حمید وحیدی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر حمید وحیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمید وحیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمید وحیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمید وحیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمید وحیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمید وحیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمید وحیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید وحیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 36101 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 21 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حمید وحیدی: میدان ونک - خیابان ولیعصر شمالی - خیابان دامن افشار - پلاک 56 - طبقه همکف - درمانگاه تخصصی پوست، مو و زیبایی کوروش و یوسف آباد - خیابان فتحی شقاقی - بین بیستون و چهلستون - مجتمع پزشکی شقایق - طبقه 2

تجربه دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی متخصص پوست و مو است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حمید وحیدی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حمید وحیدی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر