نوبت دهی دکتر محمدرضا قاضی سعیدی  متخصص جراحی عمومی

دکتر محمدرضا قاضی سعیدی

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : 33615
تجربه 27سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا قاضی سعیدی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا قاضی سعیدی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا قاضی سعیدی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا قاضی سعیدی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا قاضی سعیدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا قاضی سعیدی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا قاضی سعیدی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا قاضی سعیدی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا قاضی سعیدی

دکتر محمدرضا قاضی سعیدی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا قاضی سعیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33615 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا قاضی سعیدی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا قاضی سعیدی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا قاضی سعیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا قاضی سعیدی

دکتر محمدرضا قاضی سعیدی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا قاضی سعیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا قاضی سعیدی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.