درمانکده
دکتر حسن نیکویی نژاد

دکتر حسن نیکویی نژاد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسن نیکویی نژاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسن نیکویی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن نیکویی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن نیکویی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن نیکویی نژاد چیست؟

دکتر حسن نیکویی نژاد متخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن نیکویی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن نیکویی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن نیکویی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن نیکویی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن نیکویی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن نیکویی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن نیکویی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن نیکویی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسن نیکویی نژاد

دکتر حسن نیکویی نژاد متخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن نیکویی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54545 هستند. آدرس مطب دکتر حسن نیکویی نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر حسن نیکویی نژاد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسن نیکویی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن نیکویی نژاد

دکتر حسن نیکویی نژاد دارای مدرک متخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن نیکویی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن نیکویی نژاد متخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر