نوبت دهی دکتر امین الله نیک اقبالی  متخصص چشم

دکتر امین الله نیک اقبالی

متخصص چشم
شماره نظام پزشکی : 19333
تجربه 42سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر امین الله نیک اقبالی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر امین الله نیک اقبالی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امین الله نیک اقبالی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امین الله نیک اقبالی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امین الله نیک اقبالی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امین الله نیک اقبالی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امین الله نیک اقبالی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امین الله نیک اقبالی چقدر است؟

دربارۀ دکتر امین الله نیک اقبالی

دکتر امین الله نیک اقبالی متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امین الله نیک اقبالی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19333 هستند. آدرس مطب دکتر امین الله نیک اقبالی تهران است. شما میتوانید از دکتر امین الله نیک اقبالی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امین الله نیک اقبالی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امین الله نیک اقبالی

دکتر امین الله نیک اقبالی دارای مدرک متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امین الله نیک اقبالی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امین الله نیک اقبالی متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.