درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر بیژن خراسانی

مطب تهران

تهران - خیابان ولیعصر - خیابان میرداماد - زیر پل میرداماد - جنب داروخانه جردن - ساختمان 410 - طبقه همکف - واحد 5

مطب شهریار

شهریار - ابتدای خیابان ولیعصر - جنب مسجد قائم و پایانه تاکسی - مجتمع زرین - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر بیژن خراسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بیژن خراسانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بیژن خراسانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بیژن خراسانی چیست؟

دکتر بیژن خراسانی فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی هستند.

زودترین نوبت دکتر بیژن خراسانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بیژن خراسانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بیژن خراسانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بیژن خراسانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بیژن خراسانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بیژن خراسانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بیژن خراسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بیژن خراسانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بیژن خراسانی

دکتر بیژن خراسانی فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی به شماره نظام پزشکی 39018 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 26 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر بیژن خراسانی: تهران - خیابان ولیعصر - خیابان میرداماد - زیر پل میرداماد - جنب داروخانه جردن - ساختمان 410 - طبقه همکف - واحد 5 و شهریار - ابتدای خیابان ولیعصر - جنب مسجد قائم و پایانه تاکسی - مجتمع زرین - طبقه اول

تجربه دکتر بیژن خراسانی

دکتر بیژن خراسانی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بیژن خراسانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر بیژن خراسانی فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر