درمانکده
دکتر لطف اله ارمنده

دکتر لطف اله ارمنده

تهران
4.4
20 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر لطف اله ارمنده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر لطف اله ارمنده

مطب تهران

تهران - خیابان ستارخان - سه راه تهران ویلا - خیابان توحیدی - ساختمان توحیدی - طبقه 1 - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر لطف اله ارمنده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر لطف اله ارمنده

gallery-637
gallery-638
gallery-639
gallery-640
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لطف اله ارمنده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لطف اله ارمنده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لطف اله ارمنده چیست؟

دکتر لطف اله ارمنده متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر لطف اله ارمنده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لطف اله ارمنده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لطف اله ارمنده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لطف اله ارمنده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لطف اله ارمنده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لطف اله ارمنده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لطف اله ارمنده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لطف اله ارمنده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر لطف اله ارمنده

دکتر لطف اله ارمنده متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لطف اله ارمنده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 23216 هستند. آدرس مطب دکتر لطف اله ارمنده تهران - خیابان ستارخان - سه راه تهران ویلا - خیابان توحیدی - ساختمان توحیدی - طبقه 1 - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر لطف اله ارمنده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر لطف اله ارمنده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لطف اله ارمنده

دکتر لطف اله ارمنده دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لطف اله ارمنده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لطف اله ارمنده متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر