درمانکده
دکتر نوید رحیمی

دکتر نوید رحیمی

تهران
4.6
29 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر نوید رحیمی

مطب خیابان توانیر

خیابان توانیر - ضلع جنوبی تقاطع بزرگراه همت - پلاک 34 - ساختمان پزشکان توانیر - طبقه دوم - واحد 8

هنوز بیمارهای دکتر نوید رحیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نوید رحیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نوید رحیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نوید رحیمی چیست؟

دکتر نوید رحیمی فوق تخصص روماتولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر نوید رحیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نوید رحیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نوید رحیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نوید رحیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نوید رحیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نوید رحیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نوید رحیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوید رحیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نوید رحیمی

دکتر نوید رحیمی فوق تخصص روماتولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نوید رحیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104253 هستند. آدرس مطب دکتر نوید رحیمی خیابان توانیر - ضلع جنوبی تقاطع بزرگراه همت - پلاک 34 - ساختمان پزشکان توانیر - طبقه دوم - واحد 8 است. شما میتوانید از دکتر نوید رحیمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نوید رحیمی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نوید رحیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نوید رحیمی

دکتر نوید رحیمی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نوید رحیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نوید رحیمی فوق تخصص روماتولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر