درمانکده
دکتر خلیل رستمی

دکتر خلیل رستمی

تهران
4.3
9 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر خلیل رستمی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد - میدان کاج - سرو شرقی - روبروی مرکز خرید پایدار - نبش خیابان بهزاد - ساختمان شهریار - طبقه 4 - واحد 11

هنوز بیمارهای دکتر خلیل رستمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خلیل رستمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خلیل رستمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خلیل رستمی چیست؟

دکتر خلیل رستمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر خلیل رستمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خلیل رستمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خلیل رستمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خلیل رستمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خلیل رستمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خلیل رستمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خلیل رستمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خلیل رستمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر خلیل رستمی

دکتر خلیل رستمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر خلیل رستمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31252 هستند. آدرس مطب دکتر خلیل رستمی سعادت آباد - میدان کاج - سرو شرقی - روبروی مرکز خرید پایدار - نبش خیابان بهزاد - ساختمان شهریار - طبقه 4 - واحد 11 است. شما میتوانید از دکتر خلیل رستمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر خلیل رستمی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر خلیل رستمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر خلیل رستمی

دکتر خلیل رستمی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر خلیل رستمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر خلیل رستمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر