نوبت دهی دکتر سید محمدعلی مدینه ای  فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی

دکتر سید محمدعلی مدینه ای

فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی
شماره نظام پزشکی : 30736
تجربه 31سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید محمدعلی مدینه ای را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید محمدعلی مدینه ای نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید محمدعلی مدینه ای چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید محمدعلی مدینه ای چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید محمدعلی مدینه ای مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید محمدعلی مدینه ای رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدعلی مدینه ای نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمدعلی مدینه ای چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید محمدعلی مدینه ای

دکتر سید محمدعلی مدینه ای فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمدعلی مدینه ای یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30736 هستند. آدرس مطب دکتر سید محمدعلی مدینه ای تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمدعلی مدینه ای خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید محمدعلی مدینه ای جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمدعلی مدینه ای

دکتر سید محمدعلی مدینه ای دارای مدرک فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) و دارای برد تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری هستند. دکتر سید محمدعلی مدینه ای در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 31 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 26 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمدعلی مدینه ای فلوشیپ اندرولوژی و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.