درمانکده
دکتر نسیم کوهستانی

دکتر نسیم کوهستانی

تهران
4.5
14 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۷ اسفند ساعت 09:00
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:15
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر نسیم کوهستانی

مطب چهارراه پاسداران

چهارراه پاسداران - خیابان دولت - بین اختیاریه و دیباجی - روبروی بانک ملت - نبش کوچه معتمدی - عمارت دولت - پلاک 16 - واحد 103

هنوز بیمارهای دکتر نسیم کوهستانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر نسیم کوهستانی

gallery-471
gallery-494
gallery-496
gallery-497
gallery-521
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نسیم کوهستانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نسیم کوهستانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نسیم کوهستانی چیست؟

دکتر نسیم کوهستانی فلوشیپ جراحی گلوکوم هستند.

زودترین نوبت دکتر نسیم کوهستانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نسیم کوهستانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نسیم کوهستانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نسیم کوهستانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نسیم کوهستانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نسیم کوهستانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نسیم کوهستانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسیم کوهستانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نسیم کوهستانی

دکتر نسیم کوهستانی فلوشیپ جراحی گلوکوم به شماره نظام پزشکی 70281 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 20 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر نسیم کوهستانی: چهارراه پاسداران - خیابان دولت - بین اختیاریه و دیباجی - روبروی بانک ملت - نبش کوچه معتمدی - عمارت دولت - پلاک 16 - واحد 103

تجربه دکتر نسیم کوهستانی

دکتر نسیم کوهستانی متخصص چشم است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نسیم کوهستانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نسیم کوهستانی فلوشیپ جراحی گلوکوم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر