دکتر احمدرضا پاکراه

دکتر احمدرضا پاکراه

تهران
4.8
20 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اردیبهشت ساعت 13:15

آدرس مطب دکتر احمدرضا پاکراه

مطب شریعتی

شریعتی - بالاتر از میرداماد - روبروی مترو شریعتی - خیابان زیبا - پلاک 54- واحد 1 (لطفا ۱۰ دقیقه زودتر در مطب حضور داشته باشید. همراه داشتن کارت ملی فراموش نشود.)

مطب شهرری

شهرری - خیابان بیات - ۲۴ متری - روبروی مسجد امیرالمومنین - کوچه لوانی - پلاک ۲ - ساختمان دبش - طبقه ۴

هنوز بیمارهای دکتر احمدرضا پاکراه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر احمدرضا پاکراه نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر احمدرضا پاکراه چیست؟

دکتر احمدرضا پاکراه متخصص متخصص چشم است. بیماران بسیاری برای درمان تاری دید، آب مروارید به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر احمدرضا پاکراه رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر احمدرضا پاکراه چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا پاکراه چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر احمدرضا پاکراه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر احمدرضا پاکراه، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر احمدرضا پاکراه

دکتر احمدرضا پاکراه متخصص چشم به شماره نظام پزشکی 113897 یکی از پزشکان تهران با بیش از 11 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های تاری دید,آب مروارید به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر احمدرضا پاکراه استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر احمدرضا پاکراه مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 4.8 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر احمدرضا پاکراه، متخصص متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر احمدرضا پاکراه می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر احمدرضا پاکراه :
  • شریعتی - بالاتر از میرداماد - روبروی مترو شریعتی - خیابان زیبا - پلاک 54- واحد 1 (لطفا ۱۰ دقیقه زودتر در مطب حضور داشته باشید. همراه داشتن کارت ملی فراموش نشود.)
  • شهرری - خیابان بیات - ۲۴ متری - روبروی مسجد امیرالمومنین - کوچه لوانی - پلاک ۲ - ساختمان دبش - طبقه ۴
مطالعه بیشتر