درمانکده
دکتر خلیل یعقوبی

دکتر خلیل یعقوبی

تهران
5.0
33 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر خلیل یعقوبی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر خلیل یعقوبی

مطب خیابان پاسداران

خیابان پاسداران - نبش بوستان یکم - پلاک 207 - واحد 6

هنوز بیمارهای دکتر خلیل یعقوبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر خلیل یعقوبی

gallery-894
gallery-895
gallery-896
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خلیل یعقوبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خلیل یعقوبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خلیل یعقوبی چیست؟

دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر خلیل یعقوبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خلیل یعقوبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خلیل یعقوبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خلیل یعقوبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خلیل یعقوبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خلیل یعقوبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خلیل یعقوبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خلیل یعقوبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر خلیل یعقوبی

دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر خلیل یعقوبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 56244 هستند. آدرس مطب دکتر خلیل یعقوبی خیابان پاسداران - نبش بوستان یکم - پلاک 207 - واحد 6 است. شما میتوانید از دکتر خلیل یعقوبی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر خلیل یعقوبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر خلیل یعقوبی

دکتر خلیل یعقوبی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر خلیل یعقوبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر