نوبت دهی دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی  کارشناس ارشد روانشناسی

مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی

کارشناس ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 6840
تجربه 15سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی چقدر است؟

دربارۀ مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی

مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 6840 هستند. آدرس مطب مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی تهران است. شما میتوانید از مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی

مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.