درمانکده
مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی

مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی چیست؟

مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی

مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 6840 هستند. آدرس مطب مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی تهران است. شما میتوانید از مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی

مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مهرنوش مهدی زاده لطف آبادی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر