درمانکده
دکتر سیدرضا شوبیری

دکتر سیدرضا شوبیری

تهران
4.4
8 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدرضا شوبیری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدرضا شوبیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدرضا شوبیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدرضا شوبیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدرضا شوبیری چیست؟

دکتر سیدرضا شوبیری متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدرضا شوبیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدرضا شوبیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدرضا شوبیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدرضا شوبیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدرضا شوبیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدرضا شوبیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدرضا شوبیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدرضا شوبیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدرضا شوبیری

دکتر سیدرضا شوبیری متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدرضا شوبیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 46105 هستند. آدرس مطب دکتر سیدرضا شوبیری تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدرضا شوبیری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدرضا شوبیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدرضا شوبیری

دکتر سیدرضا شوبیری دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدرضا شوبیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدرضا شوبیری متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر