درمانکده
دکتر حمیدرضا ابوعلی

دکتر حمیدرضا ابوعلی

تهران
4.6
26 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

165,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر حمیدرضا ابوعلی

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - بالاتر از دوراهی قلهک - ساختمان سپهر - پلاک 1425 - طبقه دوم - واحد7

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا ابوعلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا ابوعلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیدرضا ابوعلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیدرضا ابوعلی چیست؟

دکتر حمیدرضا ابوعلی فلوشیپ ارتوپدی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیدرضا ابوعلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیدرضا ابوعلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیدرضا ابوعلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا ابوعلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیدرضا ابوعلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیدرضا ابوعلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا ابوعلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا ابوعلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمیدرضا ابوعلی

دکتر حمیدرضا ابوعلی فلوشیپ ارتوپدی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیدرضا ابوعلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 84302 هستند. آدرس مطب دکتر حمیدرضا ابوعلی خیابان شریعتی - بالاتر از دوراهی قلهک - ساختمان سپهر - پلاک 1425 - طبقه دوم - واحد7 است. شما میتوانید از دکتر حمیدرضا ابوعلی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حمیدرضا ابوعلی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حمیدرضا ابوعلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیدرضا ابوعلی

دکتر حمیدرضا ابوعلی دارای مدرک فلوشیپ ارتوپدی کودکان و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیدرضا ابوعلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیدرضا ابوعلی فلوشیپ ارتوپدی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر