درمانکده
دکتر محسن صادقی قهرودی

دکتر محسن صادقی قهرودی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محسن صادقی قهرودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محسن صادقی قهرودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن صادقی قهرودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن صادقی قهرودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن صادقی قهرودی چیست؟

دکتر محسن صادقی قهرودی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن صادقی قهرودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن صادقی قهرودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن صادقی قهرودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن صادقی قهرودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن صادقی قهرودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن صادقی قهرودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن صادقی قهرودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن صادقی قهرودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محسن صادقی قهرودی

دکتر محسن صادقی قهرودی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به شماره نظام پزشکی 58976 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 23 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر محسن صادقی قهرودی

دکتر محسن صادقی قهرودی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی و متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محسن صادقی قهرودی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محسن صادقی قهرودی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر