درمانکده
دکتر علیرضا امیر بیگلو

دکتر علیرضا امیر بیگلو

تهران
4.6
64 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علیرضا امیر بیگلو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر علیرضا امیر بیگلو

مطب سعادت آباد

سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه 7 ،ساختمان میلاد کاج ،طبقه 4 ،واحد 410

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا امیر بیگلو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا امیر بیگلو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا امیر بیگلو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا امیر بیگلو چیست؟

دکتر علیرضا امیر بیگلو فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا امیر بیگلو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا امیر بیگلو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا امیر بیگلو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا امیر بیگلو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا امیر بیگلو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا امیر بیگلو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا امیر بیگلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا امیر بیگلو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر علیرضا امیر بیگلو

دکتر علیرضا امیر بیگلو فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا امیر بیگلو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 78839 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا امیر بیگلو سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه 7 ،ساختمان میلاد کاج ،طبقه 4 ،واحد 410 است. شما میتوانید از دکتر علیرضا امیر بیگلو خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا امیر بیگلو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا امیر بیگلو

دکتر علیرضا امیر بیگلو دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا امیر بیگلو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا امیر بیگلو فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر