درمانکده
دکتر ابراهیم محمودی

دکتر ابراهیم محمودی

تهران
4.6
19 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ابراهیم محمودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ابراهیم محمودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابراهیم محمودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابراهیم محمودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابراهیم محمودی چیست؟

دکتر ابراهیم محمودی فلوشیپ نارسایی قلب هستند.

زودترین نوبت دکتر ابراهیم محمودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابراهیم محمودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابراهیم محمودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم محمودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابراهیم محمودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابراهیم محمودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم محمودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم محمودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ابراهیم محمودی

دکتر ابراهیم محمودی فلوشیپ نارسایی قلب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابراهیم محمودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54223 هستند. آدرس مطب دکتر ابراهیم محمودی تهران است. شما میتوانید از دکتر ابراهیم محمودی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابراهیم محمودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابراهیم محمودی

دکتر ابراهیم محمودی دارای مدرک فلوشیپ نارسایی قلب و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابراهیم محمودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابراهیم محمودی فلوشیپ نارسایی قلب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر