درمانکده
دکتر امین اسدالله پور

دکتر امین اسدالله پور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امین اسدالله پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امین اسدالله پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امین اسدالله پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امین اسدالله پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امین اسدالله پور چیست؟

دکتر امین اسدالله پور دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر امین اسدالله پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امین اسدالله پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امین اسدالله پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امین اسدالله پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امین اسدالله پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امین اسدالله پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امین اسدالله پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین اسدالله پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر امین اسدالله پور

دکتر امین اسدالله پور دکترا روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امین اسدالله پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 5086 هستند. آدرس مطب دکتر امین اسدالله پور تهران است. شما میتوانید از دکتر امین اسدالله پور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امین اسدالله پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امین اسدالله پور

دکتر امین اسدالله پور دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امین اسدالله پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امین اسدالله پور دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر