درمانکده
دکتر پیمان جواهری

دکتر پیمان جواهری

تهران
4.9
33 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

140,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر پیمان جواهری

مطب ستارخان

ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، پلاک 1086

هنوز بیمارهای دکتر پیمان جواهری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پیمان جواهری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پیمان جواهری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پیمان جواهری چیست؟

دکتر پیمان جواهری متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر پیمان جواهری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پیمان جواهری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پیمان جواهری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پیمان جواهری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پیمان جواهری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پیمان جواهری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پیمان جواهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پیمان جواهری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر پیمان جواهری

دکتر پیمان جواهری متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پیمان جواهری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45919 هستند. آدرس مطب دکتر پیمان جواهری ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، پلاک 1086 است. شما میتوانید از دکتر پیمان جواهری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر پیمان جواهری 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر پیمان جواهری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پیمان جواهری

دکتر پیمان جواهری دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پیمان جواهری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پیمان جواهری متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر