درمانکده
دکتر محمودرضا زارعی

دکتر محمودرضا زارعی

تهران
4.8
47 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمودرضا زارعی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمودرضا زارعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمودرضا زارعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمودرضا زارعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمودرضا زارعی چیست؟

دکتر محمودرضا زارعی فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمودرضا زارعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمودرضا زارعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمودرضا زارعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمودرضا زارعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمودرضا زارعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمودرضا زارعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمودرضا زارعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمودرضا زارعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمودرضا زارعی

دکتر محمودرضا زارعی فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) به شماره نظام پزشکی 46884 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 26 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر محمودرضا زارعی

دکتر محمودرضا زارعی فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) و متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمودرضا زارعی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمودرضا زارعی فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر