درمانکده
دکتر مریم درهم بخشی

دکتر مریم درهم بخشی

تهران
4.3
16 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تصویری

500,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 14:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 14:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر مریم درهم بخشی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم درهم بخشی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم درهم بخشی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم درهم بخشی چیست؟

دکتر مریم درهم بخشی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم درهم بخشی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم درهم بخشی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم درهم بخشی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم درهم بخشی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم درهم بخشی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم درهم بخشی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم درهم بخشی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم درهم بخشی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم درهم بخشی

دکتر مریم درهم بخشی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم درهم بخشی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79334 هستند. آدرس مطب دکتر مریم درهم بخشی تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم درهم بخشی خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم درهم بخشی 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مریم درهم بخشی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم درهم بخشی

دکتر مریم درهم بخشی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم درهم بخشی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم درهم بخشی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر