درمانکده
دکتر سیده هدی علویان

دکتر سیده هدی علویان

تهران
4.5
42 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده هدی علویان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده هدی علویان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده هدی علویان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده هدی علویان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده هدی علویان چیست؟

دکتر سیده هدی علویان متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده هدی علویان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده هدی علویان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده هدی علویان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده هدی علویان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده هدی علویان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده هدی علویان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده هدی علویان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده هدی علویان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیده هدی علویان

دکتر سیده هدی علویان متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 131485 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 8 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سیده هدی علویان

دکتر سیده هدی علویان متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیده هدی علویان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سیده هدی علویان متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر