درمانکده
دکتر مهدی مرشدی

دکتر مهدی مرشدی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 19:40

آدرس مطب دکتر مهدی مرشدی

مطب خیابان ملاصدرا

خیابان ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیۃ الله، پلاک ۱۹۳، طبقه 2، واحد۴

هنوز بیمارهای دکتر مهدی مرشدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی مرشدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی مرشدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی مرشدی چیست؟

دکتر مهدی مرشدی متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی مرشدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی مرشدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی مرشدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی مرشدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی مرشدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی مرشدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی مرشدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی مرشدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهدی مرشدی

دکتر مهدی مرشدی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی مرشدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 91298 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی مرشدی خیابان ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیۃ الله، پلاک ۱۹۳، طبقه 2، واحد۴ است. شما میتوانید از دکتر مهدی مرشدی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهدی مرشدی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهدی مرشدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی مرشدی

دکتر مهدی مرشدی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی مرشدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی مرشدی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر