درمانکده
دکتر حبیب الله میرزابابایی

دکتر حبیب الله میرزابابایی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حبیب الله میرزابابایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حبیب الله میرزابابایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حبیب الله میرزابابایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حبیب الله میرزابابایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حبیب الله میرزابابایی چیست؟

دکتر حبیب الله میرزابابایی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر حبیب الله میرزابابایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حبیب الله میرزابابایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حبیب الله میرزابابایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حبیب الله میرزابابایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حبیب الله میرزابابایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حبیب الله میرزابابایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله میرزابابایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله میرزابابایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حبیب الله میرزابابایی

دکتر حبیب الله میرزابابایی متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 19958 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 35 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر حبیب الله میرزابابایی

دکتر حبیب الله میرزابابایی متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حبیب الله میرزابابایی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حبیب الله میرزابابایی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر