نوبت دهی دکتر حبیب الله میرزابابایی  متخصص قلب و عروق

دکتر حبیب الله میرزابابایی

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 19958
تجربه 35سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر حبیب الله میرزابابایی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر حبیب الله میرزابابایی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حبیب الله میرزابابایی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حبیب الله میرزابابایی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حبیب الله میرزابابایی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حبیب الله میرزابابایی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حبیب الله میرزابابایی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله میرزابابایی چقدر است؟

دربارۀ دکتر حبیب الله میرزابابایی

دکتر حبیب الله میرزابابایی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حبیب الله میرزابابایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 35 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19958 هستند. آدرس مطب دکتر حبیب الله میرزابابایی تهران است. شما میتوانید از دکتر حبیب الله میرزابابایی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حبیب الله میرزابابایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حبیب الله میرزابابایی

دکتر حبیب الله میرزابابایی دارای مدرک متخصص قلب و عروق و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش و دانشگاه آزاد اسلامی و دارای برد تخصصی قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حبیب الله میرزابابایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حبیب الله میرزابابایی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.