درمانکده
دکتر امیرحسین نصیریان

دکتر امیرحسین نصیریان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 12:00
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 12:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر امیرحسین نصیریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرحسین نصیریان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرحسین نصیریان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرحسین نصیریان چیست؟

دکتر امیرحسین نصیریان دکترا روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرحسین نصیریان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرحسین نصیریان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرحسین نصیریان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرحسین نصیریان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرحسین نصیریان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرحسین نصیریان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین نصیریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین نصیریان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امیرحسین نصیریان

دکتر امیرحسین نصیریان دکترا روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرحسین نصیریان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29463 هستند. آدرس مطب دکتر امیرحسین نصیریان تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرحسین نصیریان خدمات مشاوره متنی ، مشاوره صوتی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امیرحسین نصیریان 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر امیرحسین نصیریان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرحسین نصیریان

دکتر امیرحسین نصیریان دارای مدرک کارشناس روانشناسی صنعتی و سازمانی و کارشناسی ارشد روانشناسی شخصیت و دکترا روانشناسی بالینی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرحسین نصیریان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرحسین نصیریان دکترا روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر