دکتر حمیده خضراییان

دکتر حمیده خضراییان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا ۴۸ ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:20
آنلاین
مشاوره تلفنی

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:20
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر حمیده خضراییان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر حمیده خضراییان نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر حمیده خضراییان چیست؟

دکتر حمیده خضراییان متخصص فلوشیپ کنترل عفونت‌های بیمارستانی است. بیماران بسیاری برای درمان زگیل تناسلی، زگیل تناسلی، زگیل تناسلی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیده خضراییان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر حمیده خضراییان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر حمیده خضراییان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر حمیده خضراییان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر حمیده خضراییان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمیده خضراییان

دکتر حمیده خضراییان فلوشیپ کنترل عفونت‌های بیمارستانی به شماره نظام پزشکی 77791 یکی از متخصصان تهران با بیش از 11 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر حمیده خضراییان می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر حمیده خضراییان

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های زگیل تناسلی,زگیل تناسلی,زگیل تناسلی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر حمیده خضراییان استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حمیده خضراییان مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر