درمانکده
دکتر نفیسه صوری

دکتر نفیسه صوری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نفیسه صوری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نفیسه صوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نفیسه صوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نفیسه صوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نفیسه صوری چیست؟

دکتر نفیسه صوری متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر نفیسه صوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نفیسه صوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نفیسه صوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نفیسه صوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نفیسه صوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نفیسه صوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نفیسه صوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نفیسه صوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر نفیسه صوری

دکتر نفیسه صوری متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نفیسه صوری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 3 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 157355 هستند. آدرس مطب دکتر نفیسه صوری تهران است. شما میتوانید از دکتر نفیسه صوری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نفیسه صوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نفیسه صوری

دکتر نفیسه صوری دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نفیسه صوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نفیسه صوری متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر