درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

170,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
آنلاین
مشاوره تصویری

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسین خسروی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از محمدحسین خسروی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی محمدحسین خسروی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص محمدحسین خسروی چیست؟

محمدحسین خسروی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت محمدحسین خسروی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت محمدحسین خسروی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از محمدحسین خسروی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین محمدحسین خسروی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از محمدحسین خسروی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به محمدحسین خسروی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت محمدحسین خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت محمدحسین خسروی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره محمدحسین خسروی

محمدحسین خسروی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به شماره نظام روانشناسی 15952 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه محمدحسین خسروی

محمدحسین خسروی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به محمدحسین خسروی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از محمدحسین خسروی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر