درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 13:30

آدرس مطب دکتر رضا ملایری

مطب خیابان دکتر شریعتی

خیابان دکتر شریعتی - ابتدای خیابان شهید دستگردی - پلاک ٧ - مطب دکتر رضا ملایری

هنوز بیمارهای دکتر رضا ملایری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا ملایری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا ملایری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا ملایری چیست؟

دکتر رضا ملایری فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا ملایری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا ملایری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا ملایری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا ملایری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا ملایری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا ملایری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا ملایری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا ملایری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رضا ملایری

دکتر رضا ملایری فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا ملایری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 90234 هستند. آدرس مطب دکتر رضا ملایری خیابان دکتر شریعتی - ابتدای خیابان شهید دستگردی - پلاک ٧ - مطب دکتر رضا ملایری است. شما میتوانید از دکتر رضا ملایری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رضا ملایری 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر رضا ملایری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا ملایری

دکتر رضا ملایری دارای مدرک فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا ملایری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا ملایری فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر