درمانکده
مجید مصطفوی مشتقین

مجید مصطفوی مشتقین

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

250,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00
آنلاین
مشاوره تصویری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر مجید مصطفوی مشتقین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مجید مصطفوی مشتقین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مجید مصطفوی مشتقین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مجید مصطفوی مشتقین چیست؟

مجید مصطفوی مشتقین کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت مجید مصطفوی مشتقین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مجید مصطفوی مشتقین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مجید مصطفوی مشتقین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مجید مصطفوی مشتقین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مجید مصطفوی مشتقین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مجید مصطفوی مشتقین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مجید مصطفوی مشتقین چقدر است؟

هزینه ویزیت مجید مصطفوی مشتقین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مجید مصطفوی مشتقین

مجید مصطفوی مشتقین کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 41498 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه مجید مصطفوی مشتقین

مجید مصطفوی مشتقین کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مجید مصطفوی مشتقین مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از مجید مصطفوی مشتقین کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر