نوبت دهی دکتر مجید مصطفوی مشتقین  کارشناسی ارشد روانشناسی

مجید مصطفوی مشتقین

کارشناسی ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 41498
امکان دریافت مشاوره تصویری ، صوتی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تصویری
مشاوره متنی
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر مجید مصطفوی مشتقین نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مجید مصطفوی مشتقین چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مجید مصطفوی مشتقین چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مجید مصطفوی مشتقین مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مجید مصطفوی مشتقین رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مجید مصطفوی مشتقین نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مجید مصطفوی مشتقین چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ مجید مصطفوی مشتقین

مجید مصطفوی مشتقین کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. مجید مصطفوی مشتقین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 41498 هستند. آدرس مطب مجید مصطفوی مشتقین تهران است. شما میتوانید از مجید مصطفوی مشتقین خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره صوتی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت مجید مصطفوی مشتقین 20 خرداد است. بیماران و مراجعین مجید مصطفوی مشتقین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مجید مصطفوی مشتقین

مجید مصطفوی مشتقین دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مجید مصطفوی مشتقین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مجید مصطفوی مشتقین کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.