درمانکده
زهرا جعفرزاده فکری

زهرا جعفرزاده فکری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهرا جعفرزاده فکری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهرا جعفرزاده فکری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از زهرا جعفرزاده فکری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی زهرا جعفرزاده فکری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص زهرا جعفرزاده فکری چیست؟

زهرا جعفرزاده فکری کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت زهرا جعفرزاده فکری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت زهرا جعفرزاده فکری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از زهرا جعفرزاده فکری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین زهرا جعفرزاده فکری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از زهرا جعفرزاده فکری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به زهرا جعفرزاده فکری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت زهرا جعفرزاده فکری چقدر است؟

هزینه ویزیت زهرا جعفرزاده فکری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره زهرا جعفرزاده فکری

زهرا جعفرزاده فکری کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. زهرا جعفرزاده فکری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب زهرا جعفرزاده فکری تهران است. شما میتوانید از زهرا جعفرزاده فکری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین زهرا جعفرزاده فکری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه زهرا جعفرزاده فکری

زهرا جعفرزاده فکری دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به زهرا جعفرزاده فکری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از زهرا جعفرزاده فکری کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر