نوبت دهی دکتر زهرا جعفرزاده فکری  کارشناسی ارشد روانشناسی

زهرا جعفرزاده فکری

کارشناسی ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : null
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر زهرا جعفرزاده فکری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر زهرا جعفرزاده فکری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر زهرا جعفرزاده فکری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر زهرا جعفرزاده فکری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر زهرا جعفرزاده فکری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر زهرا جعفرزاده فکری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا جعفرزاده فکری چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ زهرا جعفرزاده فکری

زهرا جعفرزاده فکری کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. زهرا جعفرزاده فکری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب زهرا جعفرزاده فکری خیابان فاطمی - پشت متروی جهاد - کلینیک مدیا و میدان هفتم تیر - خیابان قائم مقام فراهانی - نرسیده به مطهری - ساختمان 139 - طبقه ی بالای داروخانه ایران ما است. شما میتوانید از زهرا جعفرزاده فکری خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت زهرا جعفرزاده فکری 10 خرداد است. بیماران و مراجعین زهرا جعفرزاده فکری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه زهرا جعفرزاده فکری

زهرا جعفرزاده فکری دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به زهرا جعفرزاده فکری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از زهرا جعفرزاده فکری کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.