درمانکده
دکتر جنان فرحات

دکتر جنان فرحات

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 16:30
مشاوره متنی

110,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر جنان فرحات

مطب تهران

تهران - شریعتی - بالاتر از سید خندان - روبروی پارک کورش - کوچه آریایی - پلاک ۴۵ - واحد ۱ - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر جنان فرحات نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جنان فرحات نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جنان فرحات، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جنان فرحات چیست؟

دکتر جنان فرحات متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر جنان فرحات چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جنان فرحات را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جنان فرحات مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جنان فرحات در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جنان فرحات رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جنان فرحات مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جنان فرحات چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جنان فرحات با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر جنان فرحات

دکتر جنان فرحات متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جنان فرحات یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97309 هستند. آدرس مطب دکتر جنان فرحات تهران - شریعتی - بالاتر از سید خندان - روبروی پارک کورش - کوچه آریایی - پلاک ۴۵ - واحد ۱ - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر جنان فرحات خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر جنان فرحات 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر جنان فرحات جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جنان فرحات

دکتر جنان فرحات دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جنان فرحات مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جنان فرحات متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر