درمانکده
محمدامین چوبینه

محمدامین چوبینه

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

70,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ اسفند ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر محمدامین چوبینه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از محمدامین چوبینه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی محمدامین چوبینه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص محمدامین چوبینه چیست؟

محمدامین چوبینه کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت محمدامین چوبینه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت محمدامین چوبینه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از محمدامین چوبینه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین محمدامین چوبینه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از محمدامین چوبینه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به محمدامین چوبینه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت محمدامین چوبینه چقدر است؟

هزینه ویزیت محمدامین چوبینه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره محمدامین چوبینه

محمدامین چوبینه کارشناس تغذیه به شماره نظام روانشناسی ت-2232 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 5 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه محمدامین چوبینه

محمدامین چوبینه کارشناس تغذیه است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به محمدامین چوبینه مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از محمدامین چوبینه کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر