نوبت دهی دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی  کارشناس تغذیه

ریحانه دشتی خیرآبادی

کارشناس تغذیه
شماره نظام پزشکی : ت-4309
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ ریحانه دشتی خیرآبادی

ریحانه دشتی خیرآبادی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. ریحانه دشتی خیرآبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت-4309 هستند. آدرس مطب ریحانه دشتی خیرآبادی تهران است. شما میتوانید از ریحانه دشتی خیرآبادی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت ریحانه دشتی خیرآبادی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین ریحانه دشتی خیرآبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه ریحانه دشتی خیرآبادی

ریحانه دشتی خیرآبادی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به ریحانه دشتی خیرآبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از ریحانه دشتی خیرآبادی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.