درمانکده
ریحانه دشتی خیرآبادی

ریحانه دشتی خیرآبادی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر ریحانه دشتی خیرآبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از ریحانه دشتی خیرآبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی ریحانه دشتی خیرآبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص ریحانه دشتی خیرآبادی چیست؟

ریحانه دشتی خیرآبادی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت ریحانه دشتی خیرآبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت ریحانه دشتی خیرآبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از ریحانه دشتی خیرآبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین ریحانه دشتی خیرآبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از ریحانه دشتی خیرآبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به ریحانه دشتی خیرآبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت ریحانه دشتی خیرآبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت ریحانه دشتی خیرآبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره ریحانه دشتی خیرآبادی

ریحانه دشتی خیرآبادی کارشناس تغذیه به شماره نظام پزشکی ت-4309 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه ریحانه دشتی خیرآبادی

ریحانه دشتی خیرآبادی کارشناس تغذیه است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به ریحانه دشتی خیرآبادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از ریحانه دشتی خیرآبادی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر