درمانکده
دکتر سیدمحمدرضا جوادی

دکتر سیدمحمدرضا جوادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدمحمدرضا جوادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدمحمدرضا جوادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا جوادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدمحمدرضا جوادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدمحمدرضا جوادی چیست؟

دکتر سیدمحمدرضا جوادی فلوشیپ جراحی پستان هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدمحمدرضا جوادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدمحمدرضا جوادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدمحمدرضا جوادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدمحمدرضا جوادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدمحمدرضا جوادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدمحمدرضا جوادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا جوادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدرضا جوادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدمحمدرضا جوادی

دکتر سیدمحمدرضا جوادی فلوشیپ جراحی پستان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحمدرضا جوادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 81614 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحمدرضا جوادی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحمدرضا جوادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحمدرضا جوادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحمدرضا جوادی

دکتر سیدمحمدرضا جوادی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی پستان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمحمدرضا جوادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحمدرضا جوادی فلوشیپ جراحی پستان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر