نوبت دهی دکتر محمد یزدان حق شناس  متخصص داخلی

دکتر محمد یزدان حق شناس

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 120715
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمد یزدان حق شناس را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمد یزدان حق شناس نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمد یزدان حق شناس چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمد یزدان حق شناس چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمد یزدان حق شناس مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمد یزدان حق شناس رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمد یزدان حق شناس نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمد یزدان حق شناس چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمد یزدان حق شناس

دکتر محمد یزدان حق شناس متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد یزدان حق شناس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 120715 هستند. آدرس مطب دکتر محمد یزدان حق شناس تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد یزدان حق شناس خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد یزدان حق شناس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد یزدان حق شناس

دکتر محمد یزدان حق شناس دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد یزدان حق شناس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد یزدان حق شناس متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.