درمانکده
دکتر سعید منصوری

دکتر سعید منصوری

کرمانشاه
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

175,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر سعید منصوری

مطب کرمانشاه

کرمانشاه - چهارراه مدرس - خیابان حاج محمد تقی اصفهانی - کوچه صنوبر - ساختمان پزشکان سینا - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر سعید منصوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سعید منصوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سعید منصوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سعید منصوری چیست؟

دکتر سعید منصوری متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر سعید منصوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سعید منصوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سعید منصوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سعید منصوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سعید منصوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سعید منصوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سعید منصوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید منصوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سعید منصوری

دکتر سعید منصوری متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سعید منصوری یکی از پزشکان کرمانشاه با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27198 هستند. آدرس مطب دکتر سعید منصوری کرمانشاه - چهارراه مدرس - خیابان حاج محمد تقی اصفهانی - کوچه صنوبر - ساختمان پزشکان سینا - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر سعید منصوری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سعید منصوری 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سعید منصوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سعید منصوری

دکتر سعید منصوری دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سعید منصوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سعید منصوری متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر