درمانکده
دکتر لعیا عباسی

دکتر لعیا عباسی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر لعیا عباسی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لعیا عباسی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لعیا عباسی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لعیا عباسی چیست؟

دکتر لعیا عباسی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر لعیا عباسی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لعیا عباسی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لعیا عباسی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لعیا عباسی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لعیا عباسی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لعیا عباسی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لعیا عباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لعیا عباسی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر لعیا عباسی

دکتر لعیا عباسی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لعیا عباسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73657 هستند. آدرس مطب دکتر لعیا عباسی تهران است. شما میتوانید از دکتر لعیا عباسی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر لعیا عباسی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر لعیا عباسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لعیا عباسی

دکتر لعیا عباسی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لعیا عباسی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لعیا عباسی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر